Mercedes-Benz
Kamil Ayas
Satış Sonrası Hizmetler Müdürü
Tel: +90 242 340 11 00
kamil@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Burcu Barutcu
Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Tel: +90 242 340 11 00
burcu@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Duygu Alkan
Hasar Müsteri Danışmanı
Tel: +90 242 340 11 00
duygu@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Yavuz Aslan
Servis Kabul Sorumlusu
Tel: +90 242 340 11 00
yavuz@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Hasan Ali Ataş
Musteri Danışmanı
Tel: +90 242 340 11 00
hasanali.atas@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Fatih Demir
Yedek Parça Şefi
Tel: +90 242 340 11 00
fatih@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Emre Ercan
Kaporta-Boya Atölye Şefi
Tel: +90 242 340 11 00
emre@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Süleyman Erdem
Yedek Parça Süreç Uzmanı
Tel: +90 242 340 11 00
suleymen.erdem@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Pınar Kaçar
Musteri Danışmanı
Tel: +90 242 340 11 00
pinar@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Havva Rahat
Sigorta Danışmanı
Tel: +90 242 340 11 00
havva.rahat@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Sibel Sönmez
MTS
Tel: +90 242 340 11 00
sibel@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Gürkan Temel
Yedek Parça Ambar Sorumlusu
Tel: +90 242 340 11 00
gurkan.temel@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Hilmi Çekin
Musteri Danışmanı
Tel: +90 242 340 11 00
hilmi.cekin@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Bayram Çivi
Hasar Müsteri Danışmanı
Tel: +90 242 340 11 00
bayram@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Cenk Özbakır
Atölye Şefi
Tel: +90 242 340 11 00
cenk@mer-ser.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis